Do Jindřichova Hradce s mobilní aplikací Geofun

05. 05. - 30. 09. 2018

Jindřichův Hradec je historické město roku 2007. Pomocí aplikace Geofun, kterou si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu jednoduše ověříte, zda je toto ocenění ve správných rukou. Hra vás povede po stopách animovaného klipu a vy se podíváte na místa, kde klip vznikal.

V Jindřichově Hradci je celá řada míst, která stojí za vidění, ale pokud chcete prohlídku zvládnout během krátké doby a nic zajímavého nevynechat, dobře vám poslouží animovaný spot zvaný "Historie Jindřichova Hradce v animační zkratce". Na Na základech tohoto klipu je postavena i Geofun. Díky ní se seznámíte s dalšími osobnostmi a perličkami spojenými s městem. Víte, že na místním zámku nocoval sám Napoleon Bonaparte? Také sem jezdil slavný Wolfgang Amadeus Mozart, který zde odpočíval a koncertoval. S městem je spojeno i mnoho zajímavých pověstí. Průvodkyní celým putováním je Marie Hoppe – Teinitzerová, která je zakladatelkou dílensky tkané tapiserie a její muzeum gobelínů můžete v Jindřichově Hradci navštívit i dnes.

Jak lze Geofun vyzkoušet v Jindřichově Hradci? Prvním krokem po instalaci a rychlé registraci, je že se ve výčtu her objeví hra pojmenovaná "Město, kde se historie vyřádila", tu si musíte stáhnout do svého chytrého telefonu. Od této chvíle již není nutné mít internetové připojení, stačí přijít se zapnutou aplikací ke startu hry, tedy k rybníku Vajgar s výhledem na zámek. Zde aplikace na základě vašich GPS souřadnic pozná, že jste na správném místě a hra může začít. Více informací najdete zde.

Zdroj: Kudyznudy

Zpět na přehled akcí

Naši partneři

MediCorrect Clinic Chalupa na Šumavě Terezský dvůr - chovatelská stanice plemene Rottweiler

Hotel je členem AKR

Asociace hotelů a restaurací ČR