Kuchyně inspirovaná tradicemi a přírodou
Kuchyně inspirovaná tradicemi a přírodou

Restaurace

Hotel Frankův dvůr leží uprostřed přírody, což s úspěchem využíváme i v naší kuchyni. Podstatou všech našich pokrmů je čerstvost a místní produkce. To zaručuje skutečný gurmánský zážitek, který uspokojí i nejnáročnější jazýčky.

Skvělá česká kuchyně

Skvělá česká kuchyně

Hotel Frankův Dvůr má dvě samostatné restaurace: hotelovou restauraci, s kapacitou 56 míst a letní terasou pro 40 osob, a snídaňovou restauraci s kapacitou 44 míst. Obě restaurace je také možné pronajmout pro soukromé akce.

Ať už dáváte přednost dobrému pivu, nebo si spíš rádi vychutnáte skleničku kvalitního vína, restaurace Frankův Dvůr vás nezklame v žádném směru. Točíme tu Plzeň 12°. Milovníci vína pak mohou vybírat z obsáhlého vinného lístku, který nabízí převážně osvědčená vína od moravských a francouzských vinařů, spíše těch menších a neomšelých.

Je libo grilování nebo táborák?

Velmi oblíbené je i grilování, které se stalo novodobým trendem a možností, jak spojit zábavu s přípravou dobrého jídla. Hotel Frankův Dvůr má pro venkovní grilování výborné podmínky – především téměř neomezený prostor. Zdejší kuchaři vás nadchnou svým uměním, ať už ochutnáte grilované ryby, různé druhy mas, zeleninu, ovoce či houby.

V létě můžete posedět u táboráku a pochutnat si na pocitvých táborákových pochoutkách jako jsou špekáčky či opékané brambory.

Je libo grilování nebo táborák?
Farma Terezský dvůr

Farma Terezský dvůr

Naši kuchyni zásobuje také farma Terezský dvůr. Její historie sahá až do roku 1770, kdy byla založena rodem Černínů a v roce 1774 kompletně dobudována. Rozkládá se na ploše o rozloze více než 120 hektarů a je složená z lesů, rybníků a polností. Farma dříve fungovala jako dvorní statek a zdroj surovin pro zámeckou kuchyni a přilehlé panské domy.

Všechna zvířata z naší farmy jsou ve volném chovu, pod přísným dohledem, vykrmena bez použití velkochovatelských krmných směsí. Díky tomu dorůstají jateční hmotnosti až o třetinu času později nežli ve velkochovech, což má velmi pozitivní vliv na kvalitu masa.

Jenom z čisté přírody lze nabídnout skutečně „čisté“ maso a suroviny!