Prožijte svůj nezapomenutelný den v srdci jihočeské přírody
Prožijte svůj nezapomenutelný den v srdci jihočeské přírody

Svatba jako z pohádky

Chystáte svatbu nebo chcete oslavit výjimečnou událost v rodině? Těžko budete hledat vhodnější místo, než nabízí Hotel Frankův Dvůr. Není divu, že se právě náš hotel stal tak oblíbeným místem pro pořádání svateb.

Dokonalé zázemí

Dokonalé zázemí

Hotel Frankův Dvůr má pro svatební pobyty výjimečně vhodné zázemí. K dispozici je samostatné centrum, které je úmyslně odděleno od hotelového a restauračního provozu a zajišťuje svatebčanům naprosté soukromí. Také ubytování pro účastníky svatby je ideálně vyřešeno. Na přání jsou pokoje slavnostně vyzdobeny svatebními dekoracemi a květinami. Pro novomanžele bude jistě ideální nadstandardně vybavený apartmán s balkonem a hydromasážní vanou; samozřejmostí je přísun šampaňského a jahod přímo na pokoj. Svatební pobyt zpříjemňuje i zdejší nabídka wellness - bazén, whirpool, sauna a solárium.

Svatební hostina

Management hotelu bedlivě sleduje poslední trendy týkající se svatebních dekorací a úpravy svatební tabule. Pro Vaši svatební hostinu nachystáme delikatesy, které lahodí oku i uspokojí chuťové pohárky Vašich hostů. Vaši svatbu může ozvláštnit i umělecké vystoupení a v závěru třeba romantické vypouštění lampionů, které je nad ztichlou jihočeskou krajinou obzvlášť působivé. Ani děti se v žádném případě nebudou při svatebním veselí dospělých nudit. Přímo v centru dění, na dohled od rodičů, mají k dispozici dětské hřiště s pískovištěm pro nejmenší s důmyslnými prolézačkami, schovávačkami a skluzavkami pro ty trochu odrostlejší. Také minigolf, který je součástí hotelového areálu a leží v těsné blízkosti letní terasy, se stane vyhledávanou atrakcí a zábavou pro děti i dospělé.

Svatební hostina

Svatební dekorace vyladíme do vašich barev

Vše pod jednou střechou

Vše pod jednou střechou

Rozhodnete-li se uspořádat svůj velký den právě v hotelu Frankův Dvůr, můžete se spolehnout, že svatba proběhne přesně podle vašich představ a stane se nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše hosty. S ničím si nemusíte dělat starosti, hotel nabízí dokonalý servis, nadstandardní služby a dokáže zajistit téměř nemožné. Obrovskou výhodou je možnost uspořádat svatební obřad přímo na místě v prostorách hotelového komplexu. Vaše svatba tak může proběhnout od začátku do konce na jednom místě a nemusíte tedy vůbec řešit otázku s přemisťováním svatebčanů z místa obřadu do místa oslavy, což koneckonců ušetří i vaše výdaje.

Svatební zvyky a obyčeje

Střepy, rýže, přenesení nevěsty přes práh i společné jedení knedlíčkové polévky - tyto a další svatební rituály můžete u nás zažít.

Kouzelné místo pro vaše svatební fotografie