Pobyty pro seniory

Klid a nižší ceny – dovolená mimo sezónu má velké výhody

Ne každý si může dovolit odjet na dovolenou mimo sezónu. Pokud takové štěstí máte a dáváte přednost klidu před letním ruchem, rádi vás uvítáme u nás v jižních Čechách, v hotelu Frankův Dvůr nedaleko Jindřichova Hradce. V našem hotelu u rybníka uprostřed polí a lesů je totiž krásně na jaře i na podzim.

Bazén, sauna, vířivka i masáže

Než se vydáte ven (a samozřejmě i potom) máte možnost důkladně si odpočinout v našem wellness centru. Přímo v hotelu vás čeká bazén s mořskou vodou a sauna. Objednat si můžete i masáže nebo kosmetické ošetření. K odpočinku vyzývá i okolí hotelu. Přestože je vzdálený od Jindřichova Hradce jen dva kilometry, takový klid najdete dnes už málokde.

Výlety pro pěší, cyklisty i houbaře

Znáte okolí Jindřichova Hradce? Pokud ano, tak asi s návštěvou nebudete váhat, pokud ne, je čas to napravit. Ne nadarmo jsou totiž jižní Čechy jednou z nejoblíbenějších lokalit pro odpočinek. Kopce jsou tu pro cyklisty mírné, lesy v okolí hotelu plné hub a jestli rádi jezdíte na výlety, můžete vybírat z nepřeberného množství zajímavých cílů. Za návštěvu stojí zámek v Jindřichově Hradci, kde se potkáte s bílou paní, zámek na Červené Lhotě nebo hrad Landštejn v srdci České Kanady, kam se pohodlně dostanete legendární jindřichohradeckou úzkokolejkou. Aktivit je u nás na výběr opravdu hodně, takže možná nebudete vědět, co dřív.

Výtečná kuchyně

Restaurace s výbornou českou kuchyní je vyhlášená mezi hosty i mezi místními, kteři ji vyhledávají, i když je z centra Jindřichova Hradce vzdálená asi 2 km. Hotel vznikl na místě bývalého statku, a tak k němu tradiční jídla připravovaná ze surovin od místních farmářů dobře pasují. Dámy se ale nemusí bát o svou štíhlou linii, vaří se tu totiž česká kuchyně v moderní odlehčené verzi.

Dovolená pro prarodiče s malými dětmi

Chcete se k nám vydat i s vnoučaty? Žádný problém. Děti u nás máme rádi a náš hotel je jim přizpůsobený. Najdete tu dětské hřiště, na které budete mít dohled přímo z terasy restaurace. V restauraci vám nabídneme dětské židličky a v pokojích dětské postýlky.

Ubytování pro jednotlivce i celé skupiny

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích, mezonetových apartmánech nebo v bungalovu s bezbariérovým přístupem. Stačí si vybrat podle svých požadavků.V dostatečném předstihu je možné zarezervovat i celý hotel.

Zdá se vám Frankův dvůr jako ideální místo pro dovolenou? Vyberte si z našich zvýhodněných pobytových balíčků a my se budete těšit na vaši návštěvu!

Naši partneři

MediCorrect Clinic Chalupa na Šumavě Terezský dvůr - chovatelská stanice plemene Rottweiler

Hotel je členem AKR

Asociace hotelů a restaurací ČR