Ubytování s dětmi

Hotel **** Frankův Dvůr patří mezi ubytovací zařízení, která se v zahraničí označují jako „baby friendly“, tedy přátelská k dětem. Poznáte to hned při příjezdu do hotelového komplexu, v němž je dětem vyhrazen velký prostor s pískovištěm, důmyslnými prolézačkami, skluzavkami a lanovými můstky. Vaši potomci budou nadšení a skvěle se zabaví, přitom je budete mít stále na očích. Dětské hřiště je totiž umístěné jen pár metrů od letní terasy restaurace, odkud můžete se skleničkou vína nebo šálkem kávy v ruce v klidu sledovat jejich dovádění.

Restaurace nabízí velký výběr z dětských menu, připraveny jsou vysoké židličky pro krmení nejmenších hostů.

Pokoje se dvěma ložnicemi jsou uzpůsobené tak, aby všichni členové rodiny měli dostatek prostoru i soukromí a umožňují rodičům bavit se i po té, co uloží děti ke spánku. Není problém vybavit váš pokoj před příjezdem dětskou postýlkou, připravit vaničku na koupání apod. I z těchto důvodů je Hotel **** Frankův Dvůr stále vyhledávanější nejen pro ubytování s dětmi, ale mnohé rodiny sem už pravidelně jezdí trávit část prázdnin.

A protože i pejsci jsou tak trochu jako děti, i oni se tu budou cítit dobře. Klidně je vezměte s sebou, Hotel **** Frankův Dvůr je „dog friendly“ a vaše čtyřnohé přátele ubytuje bez poplatků!

O tom, že hotel je dětem příznivě nakloněný svědčí i výzdoba hotelu. Obrázky namalovala teprve sedmiletá Darinka Franková.

Autorkou obrazů, které můžete v hotelu spatřit, je totiž teprve sedmiletá Darinka Franková. O tom, že holčička, malující už od 4 let, má výjimečný talent, není pochyb. Potvrzuje to i její lektorka Helena Kostelníková z I. soukromé výtvarné akademie pro děti i dospělé MaDaMi: „Tvorba Darinky je velmi různorodá, má velkou fantazii, ale zároveň i svůj jasný názor na věc. Ráda maluje akvarelovou technikou a naprosto výjimečná je v malbě oběma rukama – používá akryl, velkoformátové malby, plenér. Pamatuji se, jak jsme skončili dvoudenní kurz kreslení. Na všechny padla únava, jen Darinka pokračovala v plném nasazení dál. Ona má skutečně nutkavou potřebu vyjadřovat svůj vnitřní svět kresbou a podává velmi přesvědčivý výtvarný výkon. Dva dny v plném nasazení – u tak malého dítěte opravdu výjimečný jev.“

Její obrázky můžete vidět v hotelu, nebo navštivte její webové či facebookové stránky.

Naši partneři

MediCorrect Clinic Chalupa na Šumavě Terezský dvůr - chovatelská stanice plemene Rottweiler

Hotel je členem AKR

Asociace hotelů a restaurací ČR