Váš start i cíl pro objevování krás Jižních Čech

Hotel Frankův dvůr je ideálním východiskem pro objevování krás Jižních Čech, především Jindřichohradecka, Třeboňska a České Kanady.

Malebné městečko Jindřichův Hradec je plné romantických zákoutí a zajímavých staveb je vzdáleno pouze 2 km od hotelu. Za návštěvu stojí zejména státní hrad a zámek, který je jedním z nejkrásnějších a nejmonumentálnějších zámeckých areálů v Čechách. Nezapomenutelný zážitek vám přinese výlet Jindřichohradeckými úzkokolejkami, které vás svezou do nitra lesů České Kanady a zpět.

Jindřichohradecké úzkokolejky

Česká Kanada dostala svůj název podle charakteristického rázu krajiny s četnými vodními plochami, rozsáhlými lesy a divokým drsným vzhledem. Dominantou kraje je mohutná zřícenina hradu Landštejn. I v letních parnech bývá v tomto kraji příjemný chládek, na své si přijdou milovníci cyklistiky i romantických procházek.

lázeňské městečku Třeboň můžete relaxovat ve vyhlášených lázních nebo si projít historické centrum s řadou zajímavých míst.

Za návštěvu stojí také vodní zámek Červená Lhota, kde si na své přijdou především děti. Pohádkové léto na Červené Lhotě patří mezi vyhledávané atrakce místního kraje.

Naši partneři

MediCorrect Clinic Chalupa na Šumavě Terezský dvůr - chovatelská stanice plemene Rottweiler

Hotel je členem AKR

Asociace hotelů a restaurací ČR