Načerpejte sílu a energii
Načerpejte sílu a energii

Wellness

Hotel Frankův Dvůr se nachází v místě, které poskytuje to, co všichni unavení rychlým a hlučným způsobem moderního života hledají – a sice pohodu a klid. K dokonalé relaxaci přispívá i naše wellness a fitness centrum. Wellness centrum je přístupné pouze pro hotelové hosty.

Relaxace pro tělo i duši

Relaxace pro tělo i duši

Hotel Frankův dvůr je jedinečné místo uprostřed přírody, kam jezdí jednotlivci i týmy především za relaxací a novými impulsy. K příjemné atmosféře přispívá i hotelové wellness centrum. K dispozici je bazén, vířivka a sauna. Po předchozí domluvě si také můžete objednat některou z nabízených masáží, k dispozici je i kosmetické ošetření, manikúra a pedikúra. Ceník wellness procedur najdete zde.

Bazén

Prostorný bazén, kde si můžete hned po ránu zaplavat a pak si odpočinout na pohodlném lehátku. Ovšem nejhezčí zážitek vás tu čeká za večerního osvětlení.

Bazén je pro hotelové hosty zdarma.

Bazén
Vířivka

Vířivka

Po dni plném výletů přijde k chuti pohoda ve vířivce.

Vířivka je k dispozici pouze pro hotelové hosty.

Privátní sauna

O dokonalou očistu vašeho těla i duše se postará pobyt v sauně. Voní tu dřevo a na pohodlných polohovacích lavicích se krásně relaxuje.

Privátní sauna
Masáže

Masáže

Dokonalý způsob, jak dopřát tělu regeneraci a relaxaci, představuje masáž. Hotel Frankův Dvůr nabízí svým hostům možnost objednat si některou z nabízených masáží. Je jen na vás, zda dáte přednost medové masáži, která působí detoxikačně, aktivuje vnitřní orgány a prohřeje a uvolní svaly podél páteře, nebo například masáži chodidel, jež pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah, a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů.

Solárium

Na opalování v soláriích existují různé názory. Patříte-li k těm, kteří se rádi prohřejí a zlehka opálí i v období, kdy už se přírodní slunce na obloze neobjevuje, Hotel Frankův Dvůr vám tuhle možnost ve svém wellness nabídne.

Solárium
Manikúra a pedikúra

Manikúra a pedikúra

Na své ruce často zapomínáme a nedbáme o ně dostatečně. Proto nabízíme možnost, dopřát i svým rukám zaslouženou péči v pohodlí našeho hotelu.

I nohám je potřeba věnovat dostatečnou pozornost. Odborně provedená pedikúra dodá Vašim nohám péči a vám pocit svěžesti a lehkosti.