Firemní akce

Proč uspořádat Vaši akci v hotelu Frankův Dvůr****?

U nás není nic nemožné. Zařídíme pro Vaši akci vše, od dokonale zorganizovaného hlavního programu, výtečného stravování, ubytování v příjemném prostředí až po následnou relaxaci v hotelovém bazénu, sauně nebo u masáží. Najdete u nás:

Co pro vás můžete uspořádat?

Teambulding

Připravujeme teambuildingové programy pro pracovní skupiny a týmy, například pro vedení firmy, klíčové partnery, zaměstnance nebo jejich rodiny. Typy programů jsou velmi různé, od pasivnějších až po adrenalinové. Náročnost a typ programu jsou volitelné při přípravě programu. 

Relaxační programy

Relaxační programy doporučujeme v případech zátěže, únavy, stresu, nedostatku energie, pocitů vyčerpanosti a jednotvárnosti světa okolo. Relaxační programy ale můžete také nabídnout svému týmu za odměnu. Program je směsí nenáročných fyzických a psychických aktivit. Nechybí osvědčené životabudiče z oblasti wellness - masáže, relaxační procedury. 

Programy pro osobní a týmový rozvoj

Můžete u nás uspořádat výjezdní poradu, klasické školení nebo zážitkový seminář. Pomůžeme vám vhodně nakombinovat vzdělávací a relaxační aktivity.

Všechny programy připravujeme na míru konkrétní poptávce a v případě zájmu realizujeme na klíč. Stačí, když nás seznámíte se svými cíli a ostatní můžete nechat na nás. 

Malý konferenční balíček bez přenocování

Potřebujete uspořádat školení, seminář nebo jinou akci na jeden den? Pak jistě uvítáte "Malý konferenční balíček".

Naši partneři

MediCorrect Clinic Chalupa na Šumavě Terezský dvůr - chovatelská stanice plemene Rottweiler

Hotel je členem AKR

Asociace hotelů a restaurací ČR