Restaurace

Skvělá česká kuchyně

Hledáte kvalitní restauraci v Jindřichově Hradci? Restaurace Frankův dvůr uspokojí i nejnáročnější klienty.

Od 15. září nabízíme večeře formou bufetů. Od 18 do 21 hodin si můžete vychutnat teplý a studený bufet včetně salátového baru. 

V době od 11 do 15 hodin si můžete vybrat naše vyhlášené speciality z jídelního lístku. 

Hotel **** Frankův Dvůr má dvě samostatné restaurace hotelovou, s kapacitou 56 míst a možností podávání pokrmů grilovaných či možností uspořádání soukromých akcí s vlastním grilováním a letní terasou pro 40 osob, a snídaňovou restauraci s kapacitou 44 míst.

Domácí atmosféru celého hotelového zařízení dotváří tradiční česká kuchyně. Hotel **** Frankův Dvůr nabízí vynikající pokrmy, tak jak si je pamatujete ještě od svých babiček. Jídla chutnají českým i zahraničním hostům a nutí okolo projíždějící cyklisty sesednout z kola a usednout v restauraci. Tradiční jídla jsou připravovaná z čerstvých surovin od místních farmářů a dodavatelů a dobře „zapadají“ do prostředí hotelu, který vznikl na místě bývalého statku. 

Protože však v restauraci Frankův Dvůr vaří kuchaři, kteří dobře znají nejen svoji  profesi, ale sledují i trendy moderní doby, je tradiční česká kuchyně odlehčená, takže se ani dámy dbající na štíhlou linii nemusejí obávat, že by po zdejším pobytu přibraly. Díky prolínání světových kuchyní, i zde kuchaři používají nové úpravy při vaření, jako je například konfitování. 

Ať už dáváte přednost dobrému pivu, nebo si spíš rádi vychutnáte skleničku kvalitního vína, restaurace Frankův Dvůr vás nezklame v žádném směru. Točí tady Plzeň 12°. Milovníci vína pak mohou vybírat z obsáhlého vinného lístku, který nabízí převážně osvědčená vína od  moravských a francouzských vinařů, spíše těch menších a neomšelých.

Jindřichův Hradec

Pokud se vypravíte do Jindřichova Hradce, zajeďte i na Frankův dvůr. Hotelová restaurace je přístupná všem, nejen hotelovým hostům.

Otvírací doba

Pondělí 11.00 - 22.00
Úterý 11.00 - 22.00
Středa 11.00 - 22.00
Čtvrtek 11.00 - 22.00
Pátek 11.00 - 23.00
Sobota 11.00 - 23.00
Neděle 11.00 - 20.00

 

Naši partneři

MediCorrect Clinic Chalupa na Šumavě Terezský dvůr - chovatelská stanice plemene Rottweiler

Hotel je členem AKR

Asociace hotelů a restaurací ČR