Ubytování

Ticho a pohodlí s výhledem do krajiny Jižních Čech

Málokde najdete takový výběr různých možností ubytování, jaké nabízí Hotel **** Frankův Dvůr Jindřichův Hradec. K dispozici je například 10 mezonetových pokojů, kde jsou vždy 2 pevná lůžka a 1, 2 nebo dokonce 3 přistýlky v podobě rozkládacího gauče nebo křesla, což ideálně vyhovuje i početnějším rodinám s dětmi nebo skupinám přátel, případně spolupracovníků. V koupelnách jsou prostorné moderní sprchové boxy (některé mají i hydromasážní vanu) a sociální zařízení.

Nejen pro víkendové pobyty je vyhledávaný tzv. bungalov, což je samostatně umístěná část hotelu, kde mají hosté k dispozici dvě ložnice a navíc prostorný obývací pokoj a kuchyňku. Součástí je samozřejmě koupelna se sociálním zařízením a před vchodem do bungalovu vás čeká příjemné posezení s výhledem na rybník. Míříte-li do Hotelu **** Frankův Dvůr naopak s partnerem a myšlenkou strávit tu nerušený romantický víkend, můžete se ubytovat v některém apartmá nebo luxusním pokoji, které jsou vybaveny hydromasážními vanami. Pro tento účel nabízí hotel zvýhodněné romantické pobyty.

Všechny pokoje jsou prostorné, světlé, s krásným výhledem na okolní krajinu. Samozřejmostí jsou ručníky na pokojích, fén v koupelně a potěší i drobnost v podobě šamponů a dalších kosmetických potřeb, které jsou vám zdarma k dispozici. 

Ubytování v Jindřichově Hradci

Krajina kolem Jindřichova Hradce je malebně zadumaná, už při příjezdu do hotelu máte pocit, že se tu zastavil čas. Hotel je vzdálený pouze 2 km od Jindřichova Hradce, přesto tu vládne absolutní ticho, které „ruší“ jen zpěv ptáků a navečer kvákání žab z místního rybníka. Navečer můžete posedět na terase a při sklence vína obdivovat zešeřelou okolní krajinu. Na noc si pak otevřete okno dokořán a nechte dovnitř proudit čerstvý vzduch. S jistotou se potom ráno probudíte s dobrou náladou, osvěženi hlubokým a ničím nerušeným spánkem. Budete-li tedy vybírat na internetu zajímavou lokalitu pod heslem Ubytování Jižní Čechy, nemůžete se splést, pokud si zvolíte Hotel Frankův Dvůr.  

Příjezdy a odjezdy

Ubytovat se můžete od 14 hodin, opustit pokoj je nutné do 11 hodin. Tato opatření jsou nutná, abychom mohli pokoje uklidit a připravit pro další hosty.

Ubytovací kapacity

Dámská jízda

Pobytový balíček (lze i jako víkendový balíček) s wellness za 6 990 Kč / 2 osoby a 2 noci

Naši partneři

MediCorrect Clinic Chalupa na Šumavě Terezský dvůr - chovatelská stanice plemene Rottweiler

Hotel je členem AKR

Asociace hotelů a restaurací ČR