Rodinná dovolená

Dovolená na Frankově dvoře vám umožní znovu zažít prázdniny jako u babičky se vší nostalgií a romantikou venkovského pobytu, a zároveň poskytuje maximální komfort čtyřhvězdičkového hotelu  – bazén, wellness, špičkový servis a vynikající, v okolí vyhlášenou, restauraci.

Vychutnejte dovolenou všemi smysly

Hotel poskytuje ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Apartmán se dvěma místnostmi je skvělým řesením, jak si dovolenou opravdu užít, protože poskytuje dostatek soukromí jak rodičům, tak dětem. Děti usnou po dni plném zážitků zpravidla velmi brzy a vás čeká romantický večer, který si můžete s partnerem zpříjemnit na pokoji s lahví vína nebo relaxovat s dobrou knihou. Je samozřejmé, že pro děti jsou k dispozici dětské postýlky či vaničky na pokoj.

Hodování v restauraci patří k nejpříjemnějším okamžikům celého pobytu. Snídaně je podávána formou bufetu - vybrat si můžete z bohaté nabídky denně obměňované nabídky. Oběd si vychutnáte na terase s výhledem na vaše ratolesti, které skotačí na rozlehlém hřišti. A večeři si můžete užít při svíčkách a s lahví výborného vína. U nás si přijde na své každý gurmán!

U nás se nudit nebudete!

V okolí Frankova dvora je velká možnost sportovního vyžití. Okolní terén je ideální pro cykloturistiku (kola vám rádi zapůjčíme), pěší turistiku a v blízkosti hotelu je možné domluvit vyjíždky na koních. Okolní lesy jsou ideálním cílem houbařů. V areálu je k dispozici stolní tenis, minigolf, badminton a hřiště pro nejmenší. Hotel je „dog friendly“, bez obav tedy můžete přijet i se svými domácími mazlíčky, jejich pobyt je bez poplatku.

Frankův dvůr je také ideální východiskem pro výlety po okolí. K návštěvě láká nedaleký Jindřichův Hradec, kde můžete navštívit známý zámek. Město nabízí také aquapark nebo výlet úzkokolejkou do České Kanady. Děti ocení výlet na zámek Červená lhota, známý z českých pohádek.

A protože dovolená je nejen o aktivitách, ale také o odpočinku, připravili jsme pro vás lákavou nabídku wellness služeb. Poté, co si s dětmi zadovádíte v bazénu, si můžete dát saunu a pak relaxační masáž. Večer si můžete v duchu venkovské dovolené dopřát táborák s opékáním buřtíků nebo grilování zaručeně čerstvých dobrot.

Naši partneři

MediCorrect Clinic Chalupa na Šumavě Terezský dvůr - chovatelská stanice plemene Rottweiler

Hotel je členem AKR

Asociace hotelů a restaurací ČR